להזמנות חייגו - 077-2110302
לקוח רשום?
הגעתם לעמוד

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

logo

ש: מה הם שמות הDNS של ספיישל-סרב?
ת: שמות הDNSS של ספיישל-סרב מופיעים במערכת הלקוחות שלנו. הסתבכת? פנה אלינו בצור קשר ונציגנו יחזור אליך עם הפרטים.

ש: למה דווקא אנחנו?
ת: ספיישל-סרב ידועה כחברה יציבה ובעלת וותק, אנו מעניקים שירות מיידי וללא פשרות. כל לקוח חשוב  ולכן כל שאלה מתקבלת אצל תומכים טכניים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום על מנת לתת פתרון נח ללקוח במהירות ובמקצועיות האפשרית.

ש: מהם שיטות התשלום באתר?
ת: אצלנו בספיישל-סרב כל שיטות התשלום מתקבלות, אשראי, בנק (חשבון 579264, סניף 7211, בנק פועלים, על שם : ספיישל סרב), פאיפאל (PayPal), טלפון (PayCall), הו"ק באמצעות כ. אשראי.

ש: הזמנתי שירות תוך כמה זמן אני מקבל אותו?
ת: צוות ספיישל-סרב והמערכות המתקדמות שלנו מתחילים לעבוד תוך זמן קצר על אותו שירות אשר הוזמן. לאחר אישור עסקה, תקבל את השירות עד 24 שעות מרגע האישור. *אם אתה רואה לנכון תוסיף את התוך 40 שניות השירות אצלך במידה וקונים דרך מערכת הלקוחות*

ש: האם ניתן לחלק תשלום רב חודשי לכמה תשלומים באמצעות אשראי?
ת: כן, אצלנו בספיישל-סרב ניתן לחלק את התשלום לכמה תשלומים באמצעות האשראי.

ש: אני צריך עוד שטח דיסק, מה עושים?
ת: המערכת מודיעה לך ששטח הדיסק הולך להיגמר? פנה אלינו בצור קשר ונציגנו יעדכן אותך בכל הניתן לעשות בנושא עד שתהיה מרוצה ומסופק.

ש: האם יש הגנות DDOS על האחסון שלי?
ת: כן, אצלנו בספיישל-סרב ישנם הגנות DDOSS מהמתקדמות בארץ על האחסונים שיתופיים (שרתים  וירטואלים /שרתים יעודים - שירות אקסטרה הכרוך בתשלום נוסף) וזאת על מנת שהאתר יישאר יציב ועמיד ככל הניתן. (DefensePro  מבית RadWare ).

ש: איבדתי את הסיסמה שלי למערכת ניהול הלקוחות אפשר לשחזר אותה?
ת: כן, תוכל לשחזר את סיסמתך בקישור *פה יש היפר קישור* או לחלופין תוכל לפנות אלינו בצור קשר ונציגנו יחזור אליך עם הפרטים החדשים.

ש: אני רוצה להפסיק את השירות!
ת: אנו מצטערים שהגעת למצב שברצונך לעזוב אותנו, מצאת בעיה או משהו מעיק עליך פנה אלינו בצור קשר ונציגנו יחזור אליך עם פרטי ההתנתקות.

ש: אני לא יודע איזו חבילה לרכוש אפשר עזרה?
ת: כן, אתה תמיד מוזמן ליצור אתנו קשר לפני רכישת החבילה, נציגנו בעל ניסיון רב בנושא יחזור אליך עם הפרטים על החבילה אותה תצטרך לרכוש על מנת ליהנות מהחבילה שלך ככל הניתן.